UA RU

Miele.
Більше ста років інновацій

Більше 120 років ми не погоджуємося на просто гарний результат. Ми прагнемо тільки найкращого, створюючи інноваційні та надійні прилади.

innovation

Наші прилади дбайливо перуть одяг, щоб він довше вас радував, і миють ваші келихи так, щоб вони не губили свого блиску.

Техніка Miele споживає менше енергії та менше води*, щоб і ви витрачали менше. Замість того щоб упродовж багатьох років використовувати декілька приладів, з нами ви можете користуватися лише одним. Енергоефективність - це екологічна відповідальність.

Наша мета — якість поза часом.

* до 40% економніше за клас енергоефективності A+++ відповідно до чинного стандарту Євросоюзу.

**порівняно з іншими моделями приладів в асортименті Miele.

Майстерність виконання

Ми самостійно виготовляємо компоненти та деталі
та власноруч перевіряємо результати. Ми навіть створюємо обладнання, що виробляють наші прилади. Без уваги до кожного етапу виробництва неможливо досягти оптимальної якості та надійності.

Ми звемо це Immer Besser, що в перекладі означає «все краще та краще».

Розглянемо на прикладі

01 / 03
innovation

Проектуючи нашу вбудовувану техніку, ми ретельно продумуємо кожну деталь. Наші прилади роблять процес приготування їжі легшим, приємнішим і цікавішим, адже вони:

 • інтуїтивно зрозумілі та прості у використанні;
 • завдяки універсальному дизайну чудово поєднуються між собою та гармонійно пасують до будь-якого інтер’єру;
 • перетворюють приготування їжі на творчий процес: завдяки технологіям ви можете цілком віддатися натхненню.
Детальніше про техніку для кухні

Продуктивність

Ми перевіряємо продуктивність наших приладів удень і вночі, не зупиняючись на досягнутому. Вдосконалюємо кожну деталь, щоб отримувати все кращі й кращі результати‍ — рік за роком.

Розглянемо на прикладі

02 / 03
innovation

Даже самая интенсивная домашняя уборка не сравнится с тем, как мы тестируем свои пылесосы в лаборатории. Поэтому мы уверены: в вашем доме пылесос будет надёжно работать.

 • Ми перекручуємо шланги 120 разів і вішаємо зверху 5-кілограмовий важок.
 • Пилосос долає 16 500 перешкод за короткий час.
 • Проходимо насадкою для підлоги 2000 км — шлях від Берліна до Парижа та назад.
Детальніше про пиловсмоктувачі

Екологічна відповідальність

Замість того щоб упродовж багатьох років використовувати декілька приладів, ви можете користуватися лише одним, адже техніка Miele перевірена поколіннями споживачів.

А ще наші прилади допомагають піклуватися про довкілля. Ми проєктуємо техніку так, щоб вона споживала менше енергії* та води**, а ви — коштів.

* до 40% економніше за клас енергоефективності A+++ відповідно до чинного стандарту Євросоюзу.

**порівняно з іншими моделями приладів в асортименті Miele.

Розглянемо на прикладі

03 / 03
innovation

Посудомийні машини Miele ретельно миють ваш посуд, а наші пральні машини дбають про одяг, щоб улюблені речі слугували вам довше. А ще наші прилади допомагають турбуватися про екологію та ваші витрати.

 • Економлять електроенергію та воду
 • Економлять миючий засіб завдяки автоматичному дозуванню з функціями AutoDos** і TwinDos**
 • Піклуються про ваш одяг і посуд
Детальніше про посудомийні машини Детальніше про техніку з догляду за одягом і білизною

Майстерність виконання

Мы сами производим компоненты и детали и вручную проверяем результаты. Мы даже сами создаём машины, которые производят наши приборы. Без внимания к каждому этапу производства не добиться максимальной надёжности. Мы называем это Immer Besser — всё лучше и лучше.

Примеры применения в технике Miele

При проектировании нашей встраиваемой техники мы тщательно продумываем каждую деталь. Поэтому наши приборы делают процесс приготовления пищи проще, приятнее и интереснее.

 • — Интуитивно понятны и просты в использовании
 • — Идеально сочетаются друг с другом по дизайну
 • — Превращают приготовление пищи в творческий процесс
Майстерність виконання
Подробнее о технике для кухни

Продуктивність

Мы проверяем производительность наших приборов днём и ночью, не останавливаясь на достигнутом. Совершенствуем каждую деталь, чтобы достигать всё лучших и лучших результатов — год за годом.

Примеры применения в технике Miele

Даже самая интенсивная домашняя уборка не сравнится с тем, как мы тестируем свои пылесосы в лаборатории. Поэтому мы уверены: в вашем доме пылесос будет надёжно работать.

 • — Перекручиваем шланги 120 раз и вешаем сверху груз 5 кг
 • — Пылесос преодолевает 16 500 препятствий за короткое время
 • — Проходим насадкой для пола 2000 км — путь от Берлина до Парижа и обратно
Продуктивність
Подробнее о пылесосах

Екологічна відповідальність

Вместо того, чтобы в течение многих лет пользоваться несколькими приборами, вы можете пользоваться одним. Потому что техника Miele рассчитана на долгий срок службы. А ещё наши приборы заботятся об окружающей среде. Мы проектируем технику так, чтобы она потребляла меньше энергии и воды, а вы — тратили меньше.

Примеры применения в технике Miele

Стиральные машины Miele бережно ухаживают за вашей одеждой, а посудомоечные машины — аккуратно очищают посуду. А ещё наши приборы заботятся об экологии и ваших расходах.

 • — Экономят электричество и воду каждый цикл**
 • — Экономят моющее средство благодаря функциям AutoDos и TwinDos
 • — Заботятся о вашей посуде и одежде
Екологічна відповідальність
Подробнее о посудомоечных машинах Подробнее о технике по уходу за бельём

Miele.
Основні категорії техніки

Більше 120 років ми не погоджуємося на просто хороший результат. Ми прагнемо найкращого та створюємо інноваційні прилади, що розраховані на довгий термін служби.

Техніка для догляду за одягом і білизною

З технікою Miele втомна процедура догляду за одягом перетвориться на приємну та захопливу справу. На кожному етапі — чи то прання, чи сушіння — наша техніка забезпечить дбайливу турботу про ваші речі та відмінний результат.

 1. Пральні машини долають 23 типи плям, три з яких — одночасно. Поради на дисплеї підкажуть, як правильно видалити пляму.
 2. Сушильні машини забезпечать оптимальний догляд за будь-якими речами: вовняними светрами, шовковими сорочками, дитячим одягом, куртками з мембранними тканинами, джинсами.
 3. Прально-сушильні машини — ідеальний варіант для тих, хто бажає зекономити місце в домі, проте не готовий відмовлятися від якісного прання та сушіння.
Перейти до товарів

Техніка для кухні

Наша техніка для кухні — ваш власний помічник у приготуванні кулінарних шедеврів. Прилади інтуїтивно зрозумілі для використання, вони бездоганно поєднуються в дизайні та доповнюють функціонал один одного.

 1. Духові шафи дозволяють повністю контролювати процес приготування завдяки інноваційним функціям: вбудованій камері FoodView* й автоматичним програмам для приготування десятків різноманітних страв.
 2. Витяжки безшумно фільтрують повітря та створюють оптимальний мікроклімат на кухні. Функція Con@ctivity* дозволяє синхронізувати роботу варильної поверхні та витяжки.
 3. Варильні поверхні наявні у великому асортименті: потужні індукційні варильні поверхні з інтуїтивно зрозумілим керуванням, універсальні електричні, традиційні газові.
 4. Холодильне обладнання оснащено системами регулювання вологості, тому фрукти й овочі надовго збережуть свою свіжість.
 5. Пароварки ідеально впораються з приготуванням вишуканих страв завдяки потужному зовнішньому парогенераторові та спеціальному розташуванню двох отворів для подачі пари — технології DualSteam*.
Перейти до товарів
dishwasher

Посудомийні машини

Посудомийні машини Miele турботливо й ефективно дбають про ваш посуд, економлячи при цьому воду*, електроенергію* та ваш вільний час, який значно приємніше проводити за улюбленим хобі чи спілкуванням з близькими.

 1. Вбудовувані посудомийні машини прекрасно гармоніюватимуть у дизайні, сховавшись за фасадами кухонних шаф. Установлюйте їх у нішу під стільницею та закривайте фронтальною панеллю.
 2. Окремо розташовані посудомийні машини підійдуть для кухонь, де всі ніші кухонного гарнітуру вже зайняті іншою технікою. Верхню панель приладу можна використовувати в якості додаткової робочої поверхні.
Перейти до товарів

Пилососи

Різні побутові ситуації вимагають різних підходів. Створюючи свої пилососи, ми намагалися врахувати їх усі.

 1. іПилососи з мішком-пилозбірником — класика техніки для прибирання. Розмаїття моделей дозволить вам обрати ідеальний за розмірами та комплектацією варіант.
 2. Бездротові акумуляторні пилососи Triflex чудово адаптуються до ваших потреб. Вони працюють у трьох режимах: Comfort* — для очистки великих поверхонь, Reach* — для прибирання під меблями й очищення стелі, Compact* — для чистки м’яких меблів.
 3. Безмішкові пилососи гігієнічні та легкі у використанні. Єдине, що від вас потребується, — періодично промивати фільтр і спорожнювати контейнер.
 4. Роботи-пилососи самостійно пересуваються будинком, розпізнають і усувають забруднення, доки ви займаєтеся своїми справами.
Перейти до товарів

Замовити персональну консультацію по телефону:

Цим підтверджую, що відповідно до вимог Закону України "Про захист персональних даних" N 2297-УІ від 01.06.2010 р надаю ТОВ "Мілє" згоду на обробку моїх персональних даних

Залишилися питання?
Ми радо вам допоможемо!

Зателефонуйте нам: 0 800 500‑290 (дзвінки на території України безкоштовні),
+38(044) 496‑03‑00 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора)

Або надішліть повідомлення на email: info@miele.ua